Zlaťáček v hlavní roli

23. března 2008 v 20:49 | Noui |  Zlatý retrívr
I pejsci můžou být slavnými hvězdami. Zatím se objevují ve filmech, možná to někdy dotáhnou i na slavíka co? Tady je pár dílů s pejsekem Buddym. Je to uplna sportovní hvězda at se jedná o volejbal, fotbal, basketbal či basebal!

Můj pes Buddy

Na dvanáctiletého Joshe toho bylo v poslední době nějak moc. Předčasná smrt otce s ním pořádně zamávala a k tomu ještě se s rodinou stěhují do jakési díry ve státě Washinton. Josh sám není příliš průbojný a tak mu dělá problém nejen najít si přátele, ale také přihlásit se do školního baksetbalového družstva. Když si jednoho dne sám trénuje na osamělém hřišti, setká se s toulavým retrievrem Buddym a zrodí se přátelství. Buddy je navíc psí Michael Jordan, který s míčem umí neuvěřitelné kousky...)

Můj pes Buddy 2

Čtyřnohý míčový čaroděj Buddy opět všem ukáže, co s míčem umí! Když se trochu neslavně předvede při basketbalovém zápase, všimnou si ho majitelé ruského cirkusu a rozhodnou se získat ho pro sebe za každou cenu. Buddyho kamarád Josh teď studuje na střední škole a se spolužákem Tomem vstoupí do školního družstva amerického fotbalu. Joshova matka se seznámila s novým veterinářem Patrickem a to se Joshovi příliš nelíbí. V prvním fotbalovém zápase se zraní nejlepší obránce družstva a na hřiště pošlou Joshe. Beznadějnou situaci nakonec zachrání odvážný pes Buddy, který zastaví soupeřův pokus o vítězný míč a stane se členem mužstva. Když Josh slyší, že si chce vzít jeho máma Patricka, uteče z domu.Právě tehdy však dva Rusové Buddyho unesou! Při své záchraně bude Buddy potřebovat nejen svou šikovnost, ale i pomoc druhých: jednoho šimpanze a samozřejmě také Joshe i Patricka.

Air Bud

Motto: Velká psina v malém vápně.
Zlatý retrívr tentokrát jako kapitán fotbalového týmu. Buddy je sportovec každým coulem. Pes Buddy, zlatý retrívr, umí hrát i fotbal i basketbal. Buddy je nejlepší a bije se nakonec i o velkou cenu - Fotbalový pohár. Hvězda Buddy sbírá úspěchy nejen na hřišti, ale boduje i mimo něj - zamiluje se... a má pět štěňátek. Rodinná pohoda je však narušena, když jsou Buddyho štěňata ukradena nemotorným zlodějíčkem. Teď přestává všechna legrace. Je na Buddym, aby šel na pomoc svým štěňátkům a zachránil je!
Můj názor: Tak tohle je upa bezva filmíček doporučuju!!!

Air Buddies

obrazek

B-Dawg, Rosebud, Bud-Dha, MudBud a Budderball jsou jména pěti roztomilých štěnat, která umějí mluvit! Svůj dosavadní život trávila hlavně hraním. Poté, co byli uneseni jejich rodiče, táta Buddy a máma Molly, jsou nuceni postarat se sami o sebe. Vydávají se na dobrodružnou cestu, aby rodiče našli a zachránili. Přitom musí zužitkovat všechny své znalosti, dovednosti a za každé situace držet při sobě.

Bud - baseballová hvězda

Nové dobrodružství oblíbeného zlatého retrívra Buddyho tentokrát z prostředí školního baseballového klubu. Jeho páníček Josh odchází na střední školu a jeho malá sestra Andrea tráví s Buddym víc času a také zažívá celou řadu napínavých situací.

Můj pes Buddy - volejbalista

Blíží se prázdniny. Všechny děti se těší jen Andrea ne. Její nejlepší kamarádka Tammy se s rodiči stěhuje do Kalifornie a 13-ti letý Connor, který se pouze nedávno přistěhoval do sousedství, nemůže Andreu vystát. Když se však jeho tým plážových volejbalistů octne v úzkých, zavolá Andreu, aby doplnila družstvo. A Buddymu se to zalíbí také ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.